Zdawalność 100%!

Od samego początku istnienia Studio Rysunku Architektonicznego MODUS może pochwalić się doskonałymi wynikami na egzaminach wstępnych niezależnie od tego czy uczeń zdaje na Akademię Sztuk Pięknych czy na Politechnikę.

Rokrocznie w formie kroniki publikujemy wyniki naszych uczniów na egzaminach wstępnych.

Rok 2013 - Pierwszy rok istnienia studia.


Aga Hulak i Ania Chełpa bez najmniejszych problemów dostały się na Wydział Architektury Politechniki Rzeszowskiej. Można powiedzieć, że mieliśmy 100% zdawloności :)

Rok 2014
 

Ania Adamczyk, Iza Szarzyńska, Ada Czuryszkiewicz dostały się na architekturę na Politechnice Rzeszowskiej. Magda Ziajka dostała się na Wydział Architektury Krajobrazu Politechniki Krakowskiej. Również 100% zdawalności.

Rok 2015

 
Ola Rejman z ocenami 2x5.0 dostała się na Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej. Zuzia Wszoła z kompletem punktów dostała się na pierwszym miejscu na Wydział Architektury Krakowskiej ASP. Cyprian Gorczyca równocześnie zdał na architekturę i informatykę na Politechnikę Rzeszowską. Rok 2015 skończył się ze 100% zdawalnością.

Rok 2016

 
Zuzia Lubera dostała się na architekturę wnętrz do De Montford University in Leicester w Anglii.

Zuzia Kaproń z kompletem punktów dostała się na pierwszym miejscu na wydział Architektury Wnętrz ASP w Krakowie.

Karolina Sęk na drugim miejscu dostała się na architekturę na Politechnikę Lubelską.

Marek Kowal, Kamil Bereziewicz, Klaudia Niedziałek, Paulina Watracz, Asia Jacukiewicz i Martyna Pazder - wszyscy, z najwyższymi ocenami dostają się na architekturę do Krakowa i Rzeszowa.
Mamy 100% zdawalności.

Rok 2017 - nieznaczny spadek statystyk


Edyta Kolano i Sylwia Martyna dostały się na architekturę do Krakowa i Rzeszowa. Julka Startek dostała się na architekturę do Krakowa. Agata Dąbek i Zuza Daniluk dostały się na wnętrza na ASP do Krakowa.

Niestety trzem osobom nie udało się dostać na wybrane przez siebie kierunki rezultatem czego postanowiliśmy wdrożyć nowy program nauczania oraz wprowadzić dwie nowe zasady:

1.Comiesięczne obowiązkowe przeglądy wszystkich rysunków.
2.Zasada "brak pracy i obecności skutkuje skreśleniem z listy uczniów".

Rok 2018 - powrót do normy i niemal 100% zdawalności.

Jagoda Florczak, Filip Dulny, Patryk Czajka, Ola Rup, Arleta Traka, Ada Dubik, Kamil Gietka, Natalia Rusin - wszyscy z doskonałymi ocenami dostali się na Wydział Architektury Politechniki Krakowskiej i Rzeszowskiej. Ola Rup z oceną 6.0 do Krakowa dostała się na jednym z pierwszych miejsc na architekturę. Ada Dubik i Arleta Traka na jednych z pierwszych miejsc dostały się na architekturę do Lublina.

Na Wydział Grafiki do Lublina i Rzeszowa dostała się Natalia Sander, a do Rzeszowa na grafikę Anita Maciejak.

Laura Biel dostała się na wnętrza na ASP w Krakowie, Lucek Jaworski na wzornictwo.

Na Wydział Architektury Politechniki Wrocławskiej, oraz Grafiki na ASP we Wrocławiu zdał Kacper Szwajka.

Na architekturę do Wrocławia i Rzeszowa w bardzo ładnym stylu dostała się Natalia Rusin. W Krakowie uzyskała 2x5.0, natomiast we Wrocławiu 240 na 360 ptk.

Ania Wójcik dostała się na projektowanie mebli do Poznania. 

Barkowi Wójcikowi niestety nie udało się dostać na architekturę do Warszawy jednak otrzymał propozycję pracy na stanowisku nauczyciela w najlepszeym studiu rysunku w Polsce.

Cel na kolejne lata - stałe podnoszenie poziomu nauczania oraz satysfakcji naszych uczniów :)